Dnes padol jubilejný 100 - stý ligový gól !!!

17.03.2012 17:20

Skvelá novina !!! Jubilejný 100 - stý gól sme strelili už v II. tretine AVIONu a zvýšili sme tým vedenie z 3:0 na 4:0 !!!. Jubilejný strelec Dávid Sivák dnes predviedol navyše hat-trick a plným právom si vyzdvihol vypísanú odmenu :). Keďže mal Ujo ranené koleno, pri naháňačke sa podarilo jubilejnému strelcovi újsť a vyhnúť sa tak sľúbenému hobľa...

Zápas 21. kola 2.košickej hokejbalovej ligy:
Hbc Torytroli Prešov - Hbc Avión Košice 6-3
góly: Sivák D. 3, Uličný 2, Matia

Na tento zápas sme nastúpili len 6 kvoli absencii Eda, Uja, kapitána Maroša Fabuľu, jeho brata Erika a dlhodobejšieho maroda Aďa. Hra, ktorú sme predvádzali nebola najkrajšia, no trpezlivá a efektívna. Po 2 tretinách sme viedli o 4 alebo o 5 gólov, ktoré sme nastrieľali prevažne z brejkov, v 3. sme boli uťahaní až príliš, nevládali sme behať a tak sme dostali 3 góly, ktoré však na konečnom víťazstve nič nezmenili. Chválu si zaslúži aj brankár Braňo Sabol, ktorý podal vynikajúci výkon.